Barcelona'da işler karıştı! Lionel Messi ve Gerard Pique kavga etti

Barcelona çalkantılı bir dönemden geçiyor. Son haftalarda yaşanan puan kayıpları sinirleri gerdi. Barca, son 7 maçta 1 yenilgi 3 beraberlikle zirve yarışında Real Madrid'in 3 puan arkasına düştü. Salı günü yapılan antrenmanın ardından Lionel Messi ve Gerard Pique soyunma odasında gergin anlar yaşadı.

Ernesto Valverde'nin görevden alınıp yerine Quique Setien'in getirilmesiyle sorunların çözülmesi beklenirken, mevcut karışıklık daha da kötüleşti.

AS'taki habere göre, özellikle geçen hafta kaybedilen Valencia maçının ardından takımda sinirler iyice gerildi ve belirsizlik ortamı oluştuğu öğrenildi.

MEŞHUR TAKIM TOPLANTISI YAPILMADI
Pazar günü Levante'yle yapılan maç öncesinde Barcelona'da klasikleşen meşhur takım toplantısının yapılmadığı ortaya çıktı.

Normalde Messi ve Pique takımı motive edici konuşmalar yapar ve maç öncesi takımı karşılaşmaya hazırlar. Levante maçı öncesinde ise bu toplantı gerçekleşmedi ve Setien, böyle bir ritüelin olduğunu bilmediğini açıkladı.

Messi ve Pique arasında gerginlik

Meşhur takım toplantısının yapılmama nedeni ise daha sonra anlaşıldı. 25 Ocak'ta oynanan ve Barcelona'nın 2-0 kaybettiği Valencia maçından sonraki Salı günü, Messi ve Pique soyunma odasında tartıştı.

DİĞER GALERİLER