Ali Koç talimat verdi! Fenerbahçe transfer operasyonuna başladı

UEFA'nın anlaşma şartlarına uymadığı gerekçesiyle bir üst kurula sevk edilen F.Bahçe'de transferler için düğmeye basıldı. Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe önümüzdeki sezon için ince eleyip sık dokuyor. Sarı lacivertli yönetim hem gelecek vadeden hem de takımı başarıya ulaştırabilecek oyuncular üzerine kurdu.

UEFA tarafından "başa baş" anlaşmasına uymadığı gerekçesiyle bir üst kurula sevk edilen Fenerbahçe, bir yandan UEFA ile yapılacak müzakereler için hazırlıklarını yapmaya başlarken diğer yandan önümüzdeki sezonun kadro planlamasını yapmaya çalışıyor.

Öncelikli olarak sözleşmesi devam eden futbolcular ile görüşmeler gerçekleştiren ve başta Şener Özbayraklı, Skrtel, Valbuena ve Soldado'yu takımda tutmak isteyen sarı-lacivertli yönetim, transfer stratejisini hem gelecek vaad eden hem de takımı başarıya ulaştırabilecek oyuncular üzerine kurdu.

Bu doğrultuda İranlı futbolcu Allahyar Sayyadmanes ile anlaşmaya varan Fenerbahçe, asıl sürprizini ise Barcelona'dan Rafinha ile yapmaya hazırlanıyor.

Ali Koç'un Barcelona Kulübü ile olan ilişkisinden yararlanmak isteyen sarı-lacivertli yönetim, teknik direktör Ersun Yanal'ın da "onayını" alarak Rafinha için düğmeye bastı.

Barcelona ile olan sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan Rafinha'yı uygun bir bonservis bedeli ile kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, Katalan kulübü ile görüşmelere başladı.

DİĞER GALERİLER