Magazin Turu 28/10/09

Ali atv ekranında evlen benimle
'Esra Erol'da Evlen Benimle' adlı yeni izdivaç programıyla ekrana dönen Erol, "Evlilik programlarını ben başlattım, ben bitereceğim. Bana da bu yakışır" dedi. Güzel sunucu, eski kanalından para konusunda anlaşamadığı için ayrıldığı iddialarına da açıklık getirdi: Doğru değil. Bu, eski menajerim Stelyo Pipis'in karalama kampanyası...
Son golü Emir attı
Demet Akalın'ın Galatasaraylı Ufuk Ceylan'la girdiği mekandan Emir Tamer'le çıkmasının nedeni belli oldu: Tamer, burada popçuya evlenme teklif etti!
Şenay ortaya çıktı
Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan ünlü manken Şenay Akay, kendisini meşhur eden Erkan Özerman'ı bu özel gecesinde yalnız bırakmadı. Davete yalnız katılan ve siyah süper mini elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Akay, frikik vermemek için büyük çaba sarf etti.
Seferberlik!
Fashionable için İstanbul'a gelen Bruce Willis'i çıktığı gezide 4 araç takip etti. Ünlü aktör ve eşi onlarca koruma tarafından sürekli izlendi
Yabancı gelini Serdar kaptı
Ünlü popçu Serdar Ortaç, geleneğini bozmadı. "Türk kızlarıyla aşk yaşayamıyorum" diyerek sevgililerini hep yurtdışından seçen Ortaç, kendisine yeni bir aşık buldu. Ünlü popçu ile adını 'Yabancı Gelin' isimli yarışmayla duyuran Akvilina, yeni bir aşka yelken açtı.
DİĞER GALERİLER