magazin turu 27/11/09

Neşeli ittifak
Yılmaz Erdoğan'ın son filmi 'Neşeli Hayat'ın galası önceki akşam İstinye Park'ta yapıldı. Ünlü isimlerin akın ettiği galada Erdoğan'ı, ailesi ve hamile eşi Belçim Erdoğan da yalnız bırakmadı
Çağan'a çay bile taşırım
Figüran olurum
Yıllar sonra yeniden sinemaya dönen Binnaz Avcı, "Çağan Irmak, Ferzan Özpetek ve Fatih Akın gibi usta yönetmenler çağırsın figüranlık yapar, hatta setlerinde çay bile taşırım" dedi.
50'inci yaşına 50 arkadaşıyla girdi
Televizyoncu Can Tanrıyar, önceki gece 50'inci yaş gününü, 'Coppa Bar'da özel bir davetle kutladı. Tanrıyar'ın doğum günü kutlamasına başta eşi Petek Dinçöz olmak üzere, 50 seçkin davetli katıldı. Bu özel gecede, Can Tanrıyar'ı kırmayan Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses ve Petek Dinçöz sahneye çıktı.
Sekiz aylık hamileler izlerken doğurabilir!
'Deli' isimli tiyatro oyunu için saçlarını kazıtıp, iki ay içinde beş kilo veren Devrim Saltoğlu: "Sekiz aylık hamile bayanlar gelmesin bu oyuna! Sinirleri bozuluyor, hepsi ağlayarak çıkıyor"
Alişan'dan askerliğe çalım
Altı yıl ara verdiği futbola Tepecikspor ile geri dönen Alişan antrenmanlarda ter döküyor ancak maçlarda forma giyemiyor. Alişan'ın bu futbol aşkının altında askerliğini tecil ettirmek çabası olduğu konuşuluyor
DİĞER GALERİLER