Magazin Turu 24/11/2009

Samiyen'de yedek YalanlARDA 10 numara

VE "Sadece arkadaşız" yalanını defalarca söyleyen, halkı gözünün içine baka baka kandıran bir ünlü çift daha yakayı ele verdi. Sinem Kobal ve Arda Turan, aylar önce başlayan aşklarını defalarca bir arada görüntülenmelerine rağmen yalanladı. Arda ile Sinem'in mumu ise İtalya'da söndü!
Beckham astım hastası!

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham, astım hastası çıktı! Birkaç gün önce astım hastalarının kullandığı nefes açıçı spreyi sıkarken görüntülenen ünlü futbolcu, bu fotoğrafının yayınlanmasının ardından basın sözcüsü aracılığıyla bir açıklama yaptı. Açıklamada, Beckham'ın çocukluğundan beri astım hastası olduğuna, ancak durumunun çok da ciddi olmadığına değinildi.
Yardım için 6.8 milyon dolar bağışladılar

Hollywood'un yardımsever çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt'in geçtiğimiz yıl yardım kampanyalarına 6.8 milyon dolar bağış yaptıkları açıklandı. Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak görev yapan Jolie ile Pitt, 2008 yılının büyük çoğunluğunu Afrika, Kolombiya ve Tayland'da geçirerek, yardıma muhtaç insanlarla biraraya geldi. Ünlü aktör ayrıca New Orleans'ta Katrina Kasırgası'ndan zarar görenler için evler inşa etti.
10 bin kazanıp 20 bin TL harcayacak '

YENİ Baştan' isimli dizinin çekimleri için ABD'ye giden Ebru Akel, bölüm başına 10 bin TL kazanacak. Ancak kıyafet sponsoru bulunamadığı için Akel, bölüm başına kostümler için 20 bin TL harcayacak.
Bayramda buluşacaklar

Belçika'da yaşadığı için Hadise'yle sık sık biraraya gelemeyen ve bu yüzden de haklarında 'ayrıldılar' dedikoduları çıkan ünlü müzisyen Sinan Akçıl, ilişkilerinde sorun yaşamadıklarını söyledi. Bayramı İstanbul'da Hadise ile birlikte geçireceğini ifade eden Akçıl, Seren Serengil ile aralarında çıkan aşk dedikodularına da şu sözlerle açıklık getirdi: "Beste verdiğimiz herkesle aşk dedikodumuz çıkarsa yandık! Benim bir ilişkim var ve çok mutluyum."
DİĞER GALERİLER