Magazin turu 20/11/09

Kendisini çocuklara adadı
Geçtiğimiz günlerde Bilge Köyü'ndekilere el uzatan Gülben Ergen, kendisini çocuklara adadı. Sosyal paylaşım sitesi "twitter"a üye olan Ergen, sayfasında yazdığına göre; bundan sonra TV programlarına katılmadan önce yapımcılarına "Çocuklar için yardımda bulunun" şartı koşacak.
100 bin yetmez bir de ev ver!
Güvenli Annelik Projesi'nin gecesinde Ali Ağaoğlu 100 bin TL'lik en büyük bağışı yaptı ama Cem Yılmaz, "Bir de ev bağışla" dedi. Ağa hemen jest yaptı: Sana daireyi vereyim, sen bağışla
Dinlenmeye ihtiyacım var
'Dersimiz Atatürk' filminin yönetmeni Hamdi Alkan, önceki gün İstinye Park'a eşofmanlarıyla geldi, Masa Restaurant'ta yemek yedi. Gazetecilerle sohbet de eden Alkan, 'Dersimiz Atatürk' filminin çekimlerinin yoğun ve yorucu geçtiğini belirterek ekledi: "Galaya kadar herhangi bir işle uğraşmayı düşünmüyorum. Dinlenmeye ihtiyacım var, uzun bir süre kendime vakit ayıracağım."
Elif'in ilk sahne heyecanı
Aşknağmeleri adlı albümüyle büyük beğeni toplayan Elif Güvendik, bu akşamdan itibaren her Cuma ve Cumartesi Sur La Mer'de sahne almaya hazırlanıyor.
Memleketini unuttu!
Tom Cruise'la evlendiğinden bu yana memleketi Ohio'ya neredeyse hiç gitmeyen Katie Holmes, ailesini çok üzüyor. Memleketin yolunu unutan kızları için ailesi endişe ediyor!
DİĞER GALERİLER