magazin turu 11/11/09

Cem’in yeni neşe kaynağı
Cem Yılmaz, tiyatro sahnesinde kahkahalarla izlediği Demet Evgar’a övgü yağdırdı: “O çok güzel ve çok yönlü bir oyuncu. Beğenmesem ‘Yahşi Batı’ filminde onu oynatır mıydım hiç?”
Aşk bana göre çaresizlere ait bir duygudur!
Serdar Ortaç, 'besteci sürekli aşık olmalı' görüşüne karşı çıkıyor: "Aşk bana göre çaresizlerin işi! Hayatta tek başına yürümeye kuvveti kalmamış, kolektif yaşamaktan hoşlananlara göre... Sanatçının hep aşık olması gerektiği inanışı ise tam bir Türk geyiği!"
Hayrola, klibim niye çekilmiyor?
Geçtiğimiz yıl yapımcısı Erol Köse'yle yollarını gürültülü bir şekilde ayıran Hande Yener, yeni şirketi Avrupa Müzik'le de anlaşmazlık yaşıyor. Yener, sözleşmedeki maddeleri yerine getirmedikleri için şirkete ihtarname çekti
Reyting almak için oynamıyorum
Star TV'den atv'ye transfer olan Esra Erol, izdivaç programında, sürekli ciddi konuşmaların izleyiciyi sıkacağını ve içine eğlence katmak için esprili yaklaşımlarda bulunmak gerektiğini söyledi.
Angie kimseye sarılmıyor
Yer aldığı hayır kampanyaları ve film galaları nedeniyle dünyanın bir ucundan öbürüne gidip duran Angelina Jolie, son dönemde katıldığı davetlerde soğuk tavrıyla dikkat çekiyor. Daha önce nereye giderse gitsin, insanlara sarılmaktan çekinmeyen ünlü yıldız, bu aralar zorda kalmadıkça tokalaşmıyor bile! Domuz Gribi'nden çekinen altı çocuk annesi Jolie'ye yakın kaynaklar, "Evde çocuklarına bile yaklaşırken temkinli oluyor" diye konuştu.
DİĞER GALERİLER