Magazin turu 07.01.2010

Türkiye'ye NY'tan bakmak istiyorum

'Avrupa Yakası'ndan sonra sessizliğe gömülen Şenay Gürler, projelerini ayakligazete.com'a açıkladı. Gürler New York'a gitmenin hazırlıklarını yapıyor: Biraz dışarıdan bakacağım

İstanbul hasreti çekiyorum 

'Wipeout' adlı yarışmanın çekimleri için Arjantin'i mesken tutan sunucu-manken Asuman Krause, bir kız arkadaşıyla birlikte İstinye Park'ta dolaştı. Fotoğraflarının çekildiğini görünce kahkahalarıyla ortalığı inleten Krause, "İstanbul'a hasret kaldım" diyerek, şunları söyledi: "Çekimlerden dolayı sürekli Arjantin'deyim... Birkaç gün sonra tekrar gideceğim. Buraları çok özlüyorum."

Vosvos ile yolda kaldı 

Başrollerini Gürgen Öz, Cemal Hünal, Sedef Avcı ve Sinem Kobal'ın paylaştığı 'Romantik Komedi' adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Filmdeki eski model Vosvos'u kullanabilmek için bir hafta ders alan Avcı, Vosvos'unun yol ortasında bozulmasıyla zor anlar yaşıyor. Aniden arıza yapan araçtan dumanlar çıkmaya başlayınca panikleyen Sedef Avcı'nın imdadına, rol arkadaşı Cemal Hünal yetişiyor. Şehir hayatındaki kadın-erkek ilişkilerinin eğlenceli bir şekilde ele alındığı 'Romantik Komedi'de, hayatını değiştirmeye karar veren ve bunu uygularken sürprizlerle karşılaşan 'Esra' karakterini canlandıran Sedef Avcı, rol gereği sıkıntılar çektiğini ama sette çok eğlendiğini söyledi ve ekledi: "Amerikan romantik-komedi filmleri tadında oldu. Bu filmde ben oynamasaydım da merakla beklerdim. Film, aşkını bulamadığını düşünen kadınlara, her an her şey olabilir diyecek."

Tuğçe'nin gözleri tamamen kapalı 

Dilek Hanif'in 27 Ocak'ta Paris Houte Couture Moda Haftası'nda sergileyeceği yeni koleksiyonunu Tuğçe Kazaz tanıttı. Ünlü model, 'Gözleri Tamamen Kapalı' filminden esinlenerek gözlerine eşarp bağlayarak poz verdi.

Yatağa da girdi duşa da 

Popçu Tuğba Özerk'in son albümü 'Aşkın Her Hali'nin ikinci klibi, 'Gidesim Geldi' adlı şarkıya çekildi. Sözü ve müziği Tuğba Özerk'e ait olan ve Yusuf Güney'in de vokal olarak renk kattığı duygusal şarkının klibini Kemal Başbuğ yönetti. Fulya'da bir rezidansta gerçekleşen çekimlerde Tuğba Özerk şarkısını duşun altında söyledi. Ünlü şarkıcı, klibin yatak sahnesi için de evinden kendi yatağını getirtti. Özerk bu şarkıya klip çekmesini hayranlarının istediğini ve albümündeki diğer şarkılara da klip çekeceğini söyledi.

DİĞER GALERİLER