Cem Yılmaz'ın Defne Samyeli için düzenlediği moral yemeği!

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti önceki akşam Ozan Güven ve tasarımcı sevgilisi Ece Önen ile Etiler Da Mario'da görüntülendi. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde annesi ile ilgili kötü günler geçiren sevgilisi için dostlarıyla birlikte akşam yemeği organizasyon etti. İşte o moral yemeğinin detayları...

Aşklarıyla olay yaratan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çifti önceki akşam bir yemek çıkışında görüntülendi. Defne Samyeli'nin annesinin rahatsızlığı yüzünden suratların asık olduğu yemekte, dikkat çeken bir ayrıntı daha vardı.

Cem Yılmaz, annesi Sendegül Samyeli'nin rahatsızlığı nedeniyle sıkıntılı günler geçiren sevgilisi Defne Samyeli için moral yemeği organize etti.

Yemekte ünlü komedyenin yakın dostu Ozan Güven ile sevgilisi Ece Önen de vardı. Etiler Da Mario'daki yemeğin sonunda soruları yanıtlayan Samyeli, birkaç gün önce kalp krizi geçiren annesinin sağlık durumuyla ilgili "Allah'a şükürler olsun, çok iyi. Toparladık" dedi.

Ancak ortada gözlerden kaçmayan bir detay vardı. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin yaz akşamı giydikleri ceketler ve bot gözlerden kaçmadı.

Şarkıcılığıyla da beğeni toplayan Defne Samyeli, Cem Yılmaz'la beraberliğinin ardından sahne ücretini 80 bin liraya çıkardığı iddiasınınsa doğru olmadığını açıkladı: "Bunları ben de sizlerden öğreniyorum."

DİĞER GALERİLER