2020 Opel Corsa'nın Türkiye fiyatı belli oldu! İşte 2020 Opel Corsa özellikleri ve fotoğrafları

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden olan Alman devi Opel, en çok tutulan modellerinden Corsa'nın Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Otomobil tutkunlarına tanıtılan 2020 model Opel Corsa'nın Türkiye satış fiyatı da belli oldu. İşte 2020 Opel Corsa özellikleri ve fotoğrafları...

Yepyeni tasarımı ve verimli motorlarıyla geçtiğimiz yıl tanıtılan 2020 Opel Corsa'nın Türkiye lansmanı gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz yılın ortasında resmi olarak tanıtılan yeni Opel Corsa'nın Türkiye lansmanı gerçekleştirildi. Düzenlenen etkinlikte 2020 Opel Corsa fiyatı da açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre, 2020 Opel Corsa fiyatı 114 bin 400 TL'den başlayıp 157 bin TL'ye kadar çıkıyor. Yeni Corsa ya da diğer adıyla Corsa F, Türkiye'de Essential, Edition, Elegance ve Ultimate olmak üzere dört farklı donanım seviyesiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni Opel Corsa donanımları
Yeni Opel Corsa'nın giriş seviyesi olan Essential versiyonunda 15 inç jantlar, hız sabitleyici, otomatik arka camlar ve yokuş kalkış desteği gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

Edition paketinde ise buna ek olarak 16 inç alaşım jantlar ve LED ön farların yanı sıra arka park sensörü, ön çarpışma ikazı,trafik işareti tespit sistemi ve şerit takip sistemi gibi güvenlik teknolojileri devreye giriyor.

DİĞER GALERİLER