Survivor'da işler kızışıyor! Yunus Emre ve Ardahan karşı karşıya: Yumruğumu ağzına sokarım

Survivor yeni bölümde sezonun en gergin günü yaşanacak... 4 kişi kalan Ünlüler Takımı, 7 kişilik Gönüllüler Takımı'na karşı dokunulmazlık için kıyasıya rekabet edecek. Survivor'ın son bölümünde, Ünlüler'in kaybettiği dokunulmazlık sonrasında ilk eleme adayı olan Yunus Emre Özden, Survivor'ın yeni bölümünde Gönüllüler'in neredeyse hepsiyle kavga ediyor. Ancak en çok Ardahan Uzkanbaş ile geriliyor.

'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının 85'inci bölüm tanıtımı yayınlandı. İkinci dokunulmazlık oyununa, yarışmacılar arasındaki tartışmalar damga vurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2020'nin 85'inci bölümününde; ikinci dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı mı, yoksa gönüllüler mi kazanacak? Bunların cevabı bu akşam saat 20.00'den itibaren yanıt bulacak.

Kritik dokunulmazlık oyununda iki takım arasında gerilim tırmanıyor. Tartışmaların doruğa çıkacağı oyunda Yasin ile Sercan arasında önceki bölümdeki atışma devam ediyor. Yunus Emre'nin sözü ile Gönüllüler takımını çok kızdırıyor ve Berkan ile Yunus Emre kavga etmeye çok yaklaşıyorlar.

Evrim'den Yasin'e: Bir level daha atladın, çoban olarak. 'Ben 20 kilo verdim' diyorlar. Karakteriniz zayıflamasın, vücudunuz zayıflasın.
Yasin'den Evrim'e: Hiç olmazsa laftan anlıyorlar.

Yasin'den Sercan'a: Bu yarışma bitene kadar birbirimizi alacağız. Söz ver, söz versene. Sana acırsam adam değilim!

Yunus Emre'den Barış'a: Ağzını açma, yumruğumu ağzına sokarım!

DİĞER GALERİLER