O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde Seda Sayan herkesi şoke etti! Oğlu konuştu Seda ağladı

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in sözleri geceye damga vurdu. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümüyle dün akşam Tv8 ekranlarında izleyicileriyle buluştu. Birçok ünlü ismin sahnede şarkı söylediği yarışmada; Seda Yayan'ın oğlu Oğulcan Engin de vardı. Oğlunun sesini tanıyamayan ve karşısında görünce şok olan Seda Sayan, ilerleyen dakikalarda gözyaşlarına hakim olamadı. Seda Sayan'ın doğum günü için annesine sürpriz yaptığını belirten Oğulcan Engin, sözleriyle geceye damga vurdu. Programda doğum günü kutlanan Seda Sayan'ın yaşını öğrenenler ise şaşırdı. İşte O Ses Türkiye'de çok konuşulan Seda Sayan ve oğlu Oğulcan Engin buluşması...

Seda Sayan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde gözyaşlarına hakim olamadı. Ünlü şarkıcı jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye programının yılbaşı özel bölümünde oğlu Oğulcan Engin'İ karşısında görünce şoke oldu. Doğum günü olan şarkıcı, oğlunun sözleri karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Seda Sayan'ın yaşını öğrenenler ise çok şaşırdı.

Tv8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı 'O Ses Türkiye' her yıl olduğu gibi bu sene de yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geldi. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu yarışma programına Seda Sayan'a yapılan doğum günü sürprizi damgasını vurdu.

'O Ses Türkiye' yılbaşı özel bölümüyle dün akşam Tv8 ekranlarında izleyicileriyle buluştu. Birçok ünlü ismin sahnede şarkı söylediği yarışmada; Seda Yayan'ın oğlu Oğulcan Engin de sahne aldı.

Annesinin 'Ah Geceler' adlı parçasını seslendiren Oğulcan Engin, programa esas katılma amacının annesine doğum günü sürprizi yapmak olduğu söyledi.

Ardından sahnede yerini alan Oğulcan, jüri üyelerini tek tek döndürürken son dönen kişi annesi oldu. Oğlunun programa geleceğinden haberi olmayan Seda Sayan, büyük bir şok yaşadı.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL BÖLÜMÜNDE SEDA SAYAN AĞLADI! VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

DİĞER GALERİLER