Bugünkü
Takvim

Nihal Candan en beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı! Yasak aşk itirafıyla gündeme bomba gibi düşmüştü...

Nihal Candan en beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı! Yasak aşk itirafıyla gündeme bomba gibi düşen Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan yeni açıklamasıyla bir kez daha olay yarattı. Verdiği röportajda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Nihal Candan itiraflarına bir yenisini ekledi. Candan, en beğendiği erkeği açıkladığı için erkek arkadaşı ile tartıştığını açıkladı. İşte Aslı Enver-Murat Boz ayrılığının perde arkasındaki isim olan Nihal Candan'ın magazin gündemine bomba gibi düşen itirafları...

YİNE NİHAL YİNE BOMBA İTİRAF!

Nihal Candan en beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı! Yasak aşk itirafıyla geçtiğimiz aralık ayında gündeme bomba gibi düşen Bahar Candan'ın ablası Nihal Candan bu kez de en beğendiği erkeği açıkladığı için erkek arkadaşıyla tartıştığını itiraf etti.

Bir zamanlar televizyon ekranlarının en fenomen moda yarışmalarından İşte Benim Stilim adlı program ile tanınırlık kazanan Nihal Candan verdiği röportaj ile adından söz ettirdi.

Nihal Candan, sevgilisi tarafından kendisine yöneltilen "En beğendiğin erkek kim?" sorusuna verdiği yanıt sonrası aralarında kavga çıktığını belirtti.

Öte yandan Candan, moda hakkında konuşarak kıyafetlerini bağlı olduğunu ve çok fazla alışveriş yapsa da eski kıyafetlerini satamadığını dile getirdi.

Tanıştıktan kısa süre sonra oyuncu Aslı Enver ile aşk yaşamaya başlayan Murat Boz, her defasında çok mutlu olduğunu dile getiriyordu. 1.5 yıldan fazla süredir birlikte olan ikilinin, yakın zamanda ise evlilik planları yaptığı iddiaları konuşulmaya başlamıştı. Aslı Enver dizi çekimleri için Bursa'da iken erkek arkadaşları ile eğlenmeye çıkan Murat Boz'un ihanet gecesi Nihal Candan tarafından itiraf edildi.

Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ