Müge Anlı'nın çağrısından 4 saat sonra bulundu! Oyuncu Sumru Yavrucuk'un büyük mutluluğu...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Müge Anlı, ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un mesajını canlı yayında paylaştı, 4 saat sonra sevindiren haber geldi. Pati Buldular ile kaybolan dostlarımızı yuvalarına kavuşturan Müge Anlı, 2 Haziran Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde Hatice Özkaçak cinayetinin ardından, ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un 6 gündür kayıp olan köpeği Toni hakkında çağrıda bulunmuştu.

Müge Anlı son bölümde (2 Haziran 2020 Salı) ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un köpeği Toni hakkında bilgi paylaştı. Pati Buldular ile kaybolan dostlarımızı yuvalarına kavuşturan Müge Anlı, programın sonunda Sumru Yavrucuk'un Golden cinsi köpeği Toni'nin 6 gündür kayıp olduğunu belirtti.

Müge Anlı'nın çağrısı kısa sürede yanıt verdi. 4 saat sonra Sumru Yavrucuk'un köpeği Toni bulundu.

Usta oyuncu Sumru Yavrucuk, Instagram hesabından Müge Anlı ve Toni'nin bulunmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Müge Anlı, ekibi, Pati Buldular ve izleyici sayesinde Toni evine, oyuncu Sumru Yavrucuk ise köpeğine kavuştu.

NELER YAŞANDI?

Müge Anlı son bölümde (2 Haziran 2020 Salı) ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un köpeği Toni hakkında bilgi paylaştı. Pati Buldular ile kaybolan dostlarımızı yuvalarına kavuşturan Müge Anlı, programın sonunda Sumru Yavrucuk'un Golden cinsi köpeği Toni'nin 6 gündür kayıp olduğu bilgisini paylaştı!

DİĞER GALERİLER