Müge Anlı, taklidini yapan fenomen Tansu Arif Dayan'a ulaştı! İşte Müge Anlı'nın taklidini yaparak herkesi güldüren fenomen...

Müge Anlı, Atv ekranlarında 12 sezondur başarılı bir şekilde sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştırmaya devam ediyor. İnternet fenomeni Tansu Arif Dayan'ın kendisini taklit ettiği videoları gören Müge Anlı, genç fenomene hediye göndererek sevgilerini iletti. Tansu Arif Dayan da sosyal medya hesabından Müge Anlı'dan gelen hediyeyle paylaşım yaptı. Sosyal medya fenomeni de yeni sezonun başlaması ve Müge Anlı'nın beğenmesi nedeniyle videolarına devam edeceğini ifade etti. Genç fenomen Müge Anlı'ya yaklaşımından dolayı teşekkür etti. Müge Anlı'nın taklidini yapan Tansu Arif Dayan sosyal medyayı adeta yıktı geçti!

Müge Anlı ile Talı Sert'in başarılı sunucusu Müge Anlı'nın taklidini yapan fenomen Tansu Arif Dayan, sosyal medyayı yıktı geçti. Hafta içi her gün birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran Müge Anlı'nın taklidini yapan sosyal medya fenomenini bulan başarılı sunucu, genç fenomene hediye gönderdi.

Müge Anlı geçtiğimi ay ATV'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki başarısı nedeniyle ödül almıştı. Yılın Reality Programı Medya Oscarı dalında aday gösterilen Müge Anlı, ödülün sahibi oldu.

MÜGE ANLI'NIN TAKLİDİNİ YAPAN FENOMEN SOSYAL MEDYAYI YIKTI GEÇTİ - VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programından belirli bölümleri alarak taklit eden genç fenomen Tansı Arif Dayan, Müge Anlı'nın da dikkatini çekti.

Müge Anlı'nın ekibinin videoları izletmesi üzerine kahkahalara boğulduğunu belirten Müge Anlı, Dayan'ı başarılı buldu.

Müge Anlı bugünkü (20 Eykül) programında da bu konudan söz etti.

DİĞER GALERİLER