Masterchef Cemre Alican sevgili mi? Masterchef Cemre ile Alican arasında şoke eden gelişme!

Masterchef Cemre Alican sevgili mi? Masterchef yarışmacıları Cemre ile Alican arasındaki aşk iddiaları yarışmanın takipçileri tarafından araştırılıyor. Masterchef Türkiye'de büyük finale kalan Cemre ve Alican arasında ilişki mi var sorusu en çok sorulan sorular arasında yer aldı. Cemre ve Alican ile ilgili ortaya çıkan diyalog, iki yarışmacı arasındaki aşk iddialarını güçlendirmişti.

Masterchef Cemre Alican sevgili mi? Masterchef Türkiye yarışmacıları Cemre ile Alican arasında aşk iddiaları ortaya atıldı. Cemre ile Alican'ın sevgili olduğu gündeme geldi. Yarışmanın son bölümlerinde ikili arasında esen soğuk rüzgarlar ve Cemre'nin Alican ile söylediği sözler, ikili arasındaki aşk iddialarına neden oldu. Peki, Cemre Alican sevgili mi? İşte detaylar…

MASTERCHEF CEMRE ALİCAN SEVGİLİ Mİ?

Masterchef'in iki iddialı ismi Cemre Uyanık ve Alican arasında aşk iddiaları gündeme geldi. Bunu ifşa eden de Güzide oldu. Güzide, Masterclass ödülünü Alican moralsiz olduğu için kaybettiklerini belirtti. Güzide 'Cemre, Alican'ı mahvetti' sözleriyle herkesi meraklandırdı. Bu açıklama sonrasında şefler Alican'ı sıkıştırmaya çalıştı. Alican 'yok bir şey' dese de belli ki aralarında birşeyler geçmişti.

Şeflerin konuyu irdelemesi üzerine Alican, 'Cemre'nin Alican'ı rakibim olarak görmüyorum' açıklamasına alındığını söyledi. Ancak bu şeflere pek inandırıcı gelmedi. Zira bu söylem o kadar büyütülecek ve arkadaşlarının deyimiyle 'ruh gibi gezmesine' sebep olabilecek kadar büyük bir olay değildi.

Alican ile Cemre arasındaki tuhaf duruma ilişkin sosyal medyada 'gönül ilişkisi mi' var söylentisi çıktı. Hem Cemre'nin hem de Alican'ın davranışları bu söylentileri körükledi. Alican'ın 'reddedilmiş kırgın erkek' gibi davranırken, Cemre ise suskun ve ketumdu.

ALİCAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Danilo ve Somer şef bir kez daha Alican'ı konuşturmaya çalıştı. Alican konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Biraz daha sinirler gerilmeye başladı. Az kişi kaldıkça hedefe odaklandım ve strese girdim. Birşeyleri başarmak istiyorum hayat zaten zor."

DİĞER GALERİLER