Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ile ilgili şoke eden gerçek! Asıl mesleği...

Atv'nin fenomen dizisi Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit dizide hayat verdiği Osman Bey ile gönülleri fethetti. Güzel oyuncu Fahriye Evcen ile olan evliliğiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerden olan Burak Özçivit'in oğlu Karan ile benzerliği görenleri şaşırtmıştı. Yurt içi ve yurt dışında ekranların aranan yüzü olan Burak Özçivit milyonlarca hayran kitlesine sahip. Koronavirüs nedeni ile sosyal medya hesabından 'hayat eve sığar' paylaşımı ile 'evde kal' çağrısında bulunan Burak Özçivit'in gerçek mesleğini öğrenenler çok şaşırıyor! Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i Burak Özçivit'in ve diğer ünlü isimlerin meslekleri...

Atv'nin fenomen dizisi Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit dizide hayat verdiği Osman Bey ile gönülleri bir kez daha fethetti. Güzel oyuncu Fahriye Evcen ile olan evliliğiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerden olan Burak Özçivit'in oğlu Karan ile benzerliği görenleri şaşırtmıştı.

Yurt içi ve yurt dışında ekranların aranan yüzü olan Burak Özçivit milyonlarca hayran kitlesine sahip. Peki, Burak Özçivit'in asıl mesleğini biliyor muydunuz?

Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i Burak Özçivit'in asıl mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız.

İşte Burak Özçivit'in ve diğer ünlü isimlerin meslekleri...

REYNMEN

Pazarcılık yapıyordu

DİĞER GALERİLER