Kuruluş Osman'ın güzel yıldızı Özge Törer'in kardeşini görenler şaşırıyor! Şeyh Edebalı'nın kızı...

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan ve her hafta reytinglerde zirvede bulunan Kuruluş Osman bu akşam yine yeni bölümüyle nefes kesecek. Baş rolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in oynadığı dizide Bala Hatun karakterini canlandıran Özge Törer de oyunculuğu ile övgü alıyor. İlk kez bu denli büyük bir oyunculuk tecrübesi yaşayan Törer performansıyla takdir topluyor. Tarihte Şeyh Edebalı'nın kızı ve Osman Bey'in eşi olan Bala Hatun karakteri büyük bir yer tutuyor. Dizi izleyicilerinin en çok sorduğu soruların başında Özge Törer ile ilgili olanlar geliyor. Çiçeği burnunda güzel oyuncu Özge görer kimdir? Özge Törer kaç yaşında? Özge Törer nereli? gibi sorulara yanıt aranıyor. Törer'in özel hayatı da en çok merak edilenler arasında. Daha önce herhangi bir yakınını görmediğimiz güzel oyuncunun kardeşini görünce şaşmamak elde değil. İşte başta Özge Törer ve Burak Özçivit olmak üzere ünlülerin kardeşleri...

atv ekranların izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle ile adından söz ettiriyor. Yayınlandığı günden bu yana çok konuşulan Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit'in partneri Özge Törer, en çok merak edilen isimler arasında.

Özel hayatını büyük bir özenle gizli tutan Özge Törer'in kardeşi ile fotoğrafları ortaya çıktı ve iki kardeş arasındaki benzerlik görenleri şaşkına çevirdi.

İşte başta Özge Törer ve kardeşi olmak üzere, ünlülerin kardeşleri.

ENGİN AKYÜREK VE KARDEŞİ EREN AKYÜREK

EBRU GÜNDEŞ VE KARDEŞİ

DİĞER GALERİLER