Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i Burak Özçivit'in eşi ve oğluyla havuz keyfi! Fahriye Evcen mayolu haliyle...

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit, karantina sonrası eşi ile geçtiğimiz günlerde ilk kez görüntülenmiş, Fahriye Evcen ise doğum sonrası verdiği kilolarla dikkat çekmişti. 2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 13 Nisan 2019'da bebekleri Karan'ı kucağına aldı. Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la Bodrum tatiline çıktı. Çift geçtiğimiz yıl Bodrum, Gümüşlük'te satın aldıkları 6 milyon TL değerindeki evlerinde Fahriye Evcen'in annesi ve kız kardeşini de ağırladı. Oğlu Karan ile saatlerce havuzda oyun oynayan ikiliden Fahriye Evcen, mayolu görüntü vermemek için kameraların görüntü almadığı yerden havuza girdi. Ardından pareolu önlem alan Fahriye Evcen son haliyle kilo verdiğini gözler önüne serdi.

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 24 Haziran'da sezon finali yaptı. Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit de sezonun yorgunluğunu atmak için tatile çıktı. Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan'la birlikte Bodrum'daki evlerine gitti. Doğmadan önce açılan Instagram hesabında, 175 bin takipçiyle en popüler çocuk olan Karan, ikinci kez gittiği Bodrum'da babasıyla tatilin tadını doyasıya çıkardı.

Geçtiğimiz yıl bir site içerisinde 6 milyon TL'ye satın aldıkları Gümüşlük'teki villalarına giden Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Karan'a, Evcen'in annesi ve kız kardeşi de eşlik etti.

Çiftin evinde iki yardımcı, bir bahçıvan, İstanbul'dan gelen bir çocuk bakıcısı ve şoför olmak üzere toplam beş personelin çalıştığı öğrenildi.

Burak Özçivit, yanına Porsche marka cipi ve VIP minibüsünün yanı sıra bir de balık tutabilmek için küçük bir tekne aldı.

Özçivit, evin eksikleri için sık sık markete gitti. Bahçe düzeniyle de yakından ilgilendi.

DİĞER GALERİLER