Survivor'dan elenen Sercan Yıldırım hızlı çapkınmış! Sercan'ın eski sevgililerinin arasında Hülya Avşar...

Survivor 2020'de Sercan Yıldırım'ı gördüğümüz ilk sorduğumuz soru 'futbolu bıraktı mı?' oldu. Bursaspor formasıyla yıldızı parladığında Türk futbolu için gelecek vaad eden, bir dönem Galatasaray forması da giyen ancak daha sonra kariyeri aşağı ivme gösteren Sercan Yıldırım'ın kariyerinin gerilemesinde aşk hayatının da payı büyük. Survivor'da bulunan Sercan Yıldırım hakkında aşk dedikoduları adada da durmadı. Survivor'ın genç isimlerinden Nisa Bölükbaşı'dan hoşlanığı iddia edildi. Survivor'da da adı aşk dedikodularında geçen Sercan Yıldırım'ın eski sevgilililerinin listei hayli kabarık. Survivor'dan elenen 30 yaşındaki Sercan Yıldırım sizi çok şaşırtacak.

Sercan Yıldırım'ın Survivor'dan elenmesinin ardından hakkında pek çok şey merak ediliyor. Patlamasını Bursaspor'un şampiyon olduğu yıl yapan 30 yaşındaki Sercan Yıldırım hızlı çapkınlardan.

Yarışmada adı Nisa Bölükbaşı ile aşk dedikoduların karışan Sercan Yıldırım, günlerce bu konuyla gündeme gelmişti. Özellikle son haftalar Nisa ve Sercan arasındaki yüzleşmeye tanıklık etmişti.

Sercan Yıldırım'ın bir döneme çapkınlıklarıyla adını vurduğu bir gerçek. Eski sevgililer listesinde Hülya Avşar'ın bile adı geçiyor.

İşte başta Sercan Yıldırım olmak üzere ünlülerin eski eşleri ve sevgilileri.

İŞTE ÜNLÜLERİN ESKİ EŞLERİ VE SEVGİLİLERİ

Melek Baykal-Zafer Ergin

Seda Sayan-Sinan Engin

DİĞER GALERİLER