Fahriye Evcen'in makyajsız hali sosyal medyayı salladı!

Fahriye Evcen makyajsız hali ile herkesi kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'in oyuncu eşi Fahriye Evcen, oğlu Karan'ı dünyaya getirmek için aldığı kilolarla eleştirilere maruz kalmış ancak yapılan çirkin yorumlara anneliği ile cevap vermeyi tercih etmişti.

Fahriye Evcen şüphesiz ki son dönemlerin en çok konuşulan ismi... Atv ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman'da başrol oynayan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında oğlu Karan'ı kucağına almanın mutluluğunu yaşadı ve tüm önceliği oğlunu sağlıkla büyütmek oldu. Aldığı hamilelik kiloları ile dikkat çeken Fahriye Evcen, doğumdan sonra tam 12 kilo vererek kendisini eleştirenlere son haliyle yanıt vermiş oldu. 33 yaşındaki Evcen, Instagram hesabından makyajsız halini paylaştı. Fahriye Evcen'in makyajsız hali sosyal medyada çok konuşuldu.Fahriye Evcen doğal güzelliği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. İşte Fahriye Evcen'in hamilelik kilolarından kurtulma sırrı ve son hali...

Ağustos ayında havalimanında çekilen fotoğrafları çok konuşulan Fahriye Evcen ise evinden paylaştığı karede ne kadar zayıflamış olduğunu gösterdi. Doğumdan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen emzirdiği için şok diyetlerden kaçtı.

İŞTE FAHRİYE EVCEN'İN KİLOLARINDAN KURTULMA SIRRI
Un, tuz, şekerden uzak durdu.

Karbonhidrat tüketimini azalttı.

Hazır gıdalar yerine doğal beslenmeyi tercih etti.

Sebze ağırlıklı beslendi.

Günde 2 litre su tüketti.

Evinin alt katını spor salonu haline getirdi.

Aletli jimnastiğin yanı sıra her gün pilates yapıyor.

Aç bırakan diyetler yerine günde 2 öğün beslenmeyi seçti.

Akşam 20.00'den sonra bir şey yemiyor.

İşte Instagram hesabından makyajsız halini yayınlayan Fahriye Evcen ve diğer ünlülerin doğal halleri...

DİĞER GALERİLER