Vav TV İzle

Bahar Candan'dan Şevval Şahin'e İstiklal Marşı tepkisi! 'Türkiye'nin en salak kızı bile...'

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Bahar Candan, Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin'e tepki gösterdi. Koltuk tepesinde İstiklal Marşı okuyan Bahar Candan, Instagram paylaşımında, "Türkiye'nin en salak kızı bile bunu söyleyebiliyor Şevval" ifadelerini kullandı. İşte katıldığı programda kendisine yöneltilen sorulara yanıt veremeyen Şevval Şahin'e Bahar Candan'dan gelen İstiklal Marşı tepkisi...

'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan'ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, Instagram paylaşımıyla dikkat çekti. Zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop'larla gündeme gelen Bahar Candan, Şevval Şahin'e tepki gösterdi!

Şevval Şahin'in, katıldığı bir programda kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?" sorusunu bilememesi hakkında bir paylaşımda bulunan Bahar Candan, koltuğun tepesine çıkıp İstiklal Marşı'nı okumaya başladı ve o anları da takipçileriyle paylaştı.

Bahar Candan, daha sonra ise "Türkiye'nin en salak kızı bile bunu söyleyebiliyor Şevval" ifadelerini kullandı.

YAYINI TERK ETTİ!
21 yaşındaki model, 'İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?', 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?' ve 'Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?' sorularına sinirlenip, yayını bırakmıştı. Sakinleşip geri gelen Şahin'in, "Fahrettin Koca'yı (Sağlık Bakanı) tanıyor musunuz?" sorusunu ise "Pas" diyerek yanıtlamaması şaşırtmıştı.

Şevval Şahin'e Şeyma Subaşı'dan destek geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Subaşı, "Aynı şeyleri ben de yaşadım." dedi.