Bugünkü
Takvim

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ düğün tarihini belirledi! Sosyete bu düğünü bekliyor...

Aşkları geçtiğimiz mart ayında başlayan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ düğün tarihini belirledi! Temmuz ayında müstakbel kayınvalidesi ile tanışan Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar sevgilisiyle evlilik kararı aldı. İşte sosyetenin merak ettiği Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ'ın düğün tarihi...

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar ile sevgilisi Kaan Demirağ cephesinden müjdeli haber geldi! Temmuz'da müstakbel kayınvalidesi ile tanışan Aslışah Alkoçlar, sevgilisinin evlilik teklifini kabul etti.

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ'ın evlilik tarihini açıkladı. İşte o yazı…

Dediğim çıktı… Mart'tan bu yana flört eden ve ilişkilerinin mutlu sonla biteceğine kesin gözüyle baktığım Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ cephesinden müjdeli haber geldi.

Anneannesi Hülya Koçyiğit'in gençlik yıllarına benzetilen, 27 yaşındaki Aslışah Alkoçlar gelin oluyor. Evet, yanlış okumadınız… HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın da bulunduğu HD Group'un patronu Kaan Demirağ ile Aslışah Alkoçlar evleniyor.

Temmuz'daki 27'inci doğum gününde sevgilisi Kaan Demirağ'ı ailesiyle tanıştıran, haftasına da Ankara'da yaşayan müstakbel kayınvalidesi Ayşe Özgüneş'in elini öpmeye giden Aslışah Alkoçlar ile ruh eşi olduğu konuşulan Kaan Demirağ, düğün tarihlerini belirledi.