Son dakika: İstanbul Bayrampaşa'da metro istasyonunda polise saldırı kamerada

Son dakika haberi... İstanbul Bayrampaşa 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda silahı aldığı polisi vuran saldırg an güvenlik kamerasına yansıdı. Hastaneye kaldırılan polis memurunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. . Metro istasyonunda polisi vuran şüpheli Örnektepe'de yakalandı.

Olay Bayrampaşa, 15 Temmuz Demokrasi Otogarında saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Otogar Polis Merkezi'nde görevli olan Bünyamin Ö. , mesai sonrası evine gitmek için metro istasyonuna girdi.

Polis memuru durakta metronun gelmesini beklerken kimliği belirsiz kişi arkasından yaklaştı. Şüpheli kişi, oturan polis memurunun belindeki silahını aldı.

Bu sırada polis memuru ile şüpheli arasında arbede yaşandı. Saldırgan polis memurunu aldığı silah ile bacağından vurdu. Olay sonrası polis memuru yaralanırken, saldırgan da koşarak hızla kayıplara karıştı.

Çevredeki vatandaşlar ve güvenlik görevlileri durumu otogar polis merkezindeki polislere ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri yaralı polise ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı. Hastaneye kaldırılan polis memurunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


YAKALANDI
Olay yerinden koşarak hızla kayıplara karışan saldırganı yakalamak için çalışma başlatıldı. Metro istasyonunda polisi vuran şüpheli Örnektepe'de yakalandı.

DİĞER GALERİLER