Bugünkü
Takvim

Genç kadına falçatalı dehşet! Boşanmak isteyen Ukraynalı eşi Anna Butim'in yüzünü parçaladı!

Korkunç olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Boşanmak isteyen Ukrayna uyruklu Anna Butim, kocası Mesut Öztürkmen tarafından falçatalı saldırıya uğradı. Yüzünde derin yaralar açılan genç kadın, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla yaşadığı kabusu duyurmaya çalıştı. Anna Butim'i tanınamaz hale getiren Mesut Öztürkmen tutuklandı. Yüzü parçalanan Anna korkunç anları tek tek anlattı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

ŞOKE EDEN FOTOĞRAFLAR
Kocaeli'de ikamet eden ve kocası Mesut Öztürkmen tarafından acımasızca bu hale getirilen Ukrayna uyruklu Anna Butim'in yüzünün aldığı hal ve saldırıya ilişkin detaylar;

YÜZÜ FELÇLİ KALACAK
Hakkında uzaklaştırma kararı olan Öztürkmen, iddiaya göre Butim'e Florya'da bulunan bir alışveriş merkezinde saldırdı. Sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışan kadın kendisinin hâlen ölümle tehdit edildiğini kaydetti. Butim yüzünün felçli kalacağını belirtti.

"BU ALÇAK TUTUKLANSIN"
Butim'in İstanbul Emniyeti ve Kocaeli Emniyeti'ni etiketlediği mesajına sosyal medya kullanıcılarından destek yağdı.

Kullanıcılar Butim'in, Mesut Öztürkme'nin 4. eşi olduğunu iddia ederken vahşetin failinin tutuklanması çağrısında bulundular. Tepkiler ise kısa sürede çığ gibi arttı.

MAĞDUR KADINA TWİTTER DARBESİ!
Öte yandan Butim'in falçatalı saldırı sonucu ağır yara alan yüzünün fotoğraflarını paylaşması nedeniyle Twitter Anna'nın hesabını da askıya aldı.