Vav TV İzle

Ezilenlerin gür sesi Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a sevgi seli: #MilletinAdamı

Filistin davasında gerçekleri tüm dünyaya haykıran ve İsrail'in terör devleti olduğunu her fırsatta vurgulayan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya platformu Twitter'da gündem oldu. "#MilletinAdamı" etiketi altında toplanan vatandaşlar, Başkan Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu.

Mazlumun ve mağdurun sesi olan, Filistin davasında gerçekleri tüm dünyaya haykıran, İsrail terörizmine karşı çok net bir tavır koyan ve dünyanın 5'ten büyük olduğunu vurgulayan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada gündem oldu.

Twitter'da #MilletinAdamı etiketi altında toplanan vatandaşlar, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerini dile getirdiler ve Erdoğan'ın hafızalara kazınan efsane sözlerini paylaştılar.

İşte Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yapılan o paylaşımlar;

MÜESSES NİZAMA KARŞI ASİL DURUŞ
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Cumhurbaşkanımız, milletine olan sevdasıyla Anadolu'nun dört bir yanını huzur, refah ve istikrarla buluşturmaya devam ediyor. Milletinden başka hiçbir beşerî güç tanımayıp, müesses nizama karşı asil duruşa liderlik ediyor. Millet ve memleket onun sevdası, O, #MilletinAdamı" ifadelerini kullandı.