Dünya Engelliler Günü'nde İBB'den şoke eden görüntü!

3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde üst geçitlere 'Yanındayız' pankartı asmayı marifet bilen CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, pankart astığı geçitin bir tarafını engelli rampası yaparken diğer tarafta sadece merdiven olması şoke etti.

E-5 Karayolu Küçükyalı mevki'inde bir tarafında engelli rampası diğer tarafında ise engelli rampası olmayan üst geçit görenleri hayrete düşürüyor.

3 Aralık Engelliler gününde adeta şok eden "engelli "engelsiz üst geçit havadan görüntülenirken, İBB tarafından üst geçide asılan, " Erişilibelir engelsiz bir İstanbul için daima yanınızdayız" pankartı ise üst geçitten geçen vatandaşlara ikinci şoku yaşattı.


E-5 Karayolu Küçükyalı mevki'inde bulunan üst geçidin bir tarafında engelli rampası bulunurken, diğer tarafındaki rampa inşası yarım kaldı.

Yarım kalan üst geçit havadan görüntülendi. Maltepe, D-100 Karayolu Küçükyalı mevki'inde bulunan Altıntepe Üst Geçidi'nde yapılan engelli rampası görenleri şoke etti.

Geçidin kuzey kısmında engelli rampası bulunurken, güney kısmındaki rampa inşa halinde yarım kaldı.

Aydınevler Mezarlığı'na bakan Kadıköy istikametinde, engelli rampasının bulunmasına rağmen, Kartal istikameti yönünde, engelli rampası için dikilen beton direkler havadan da görüntülendi.

DİĞER GALERİLER