Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan Üsküdar Selimiye'deki Nev Mekan’ın açılışını yaptı!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar'daki Büyük Selimiye Camisi'nde kıldı. Cuma namazının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, Üsküdar'daki Nev Mekan Selimiye'nin de açılışını yaptı ve incelemelerde bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Üsküdar'daki Büyük Selimiye Camisi'nde kıldı.

Cuma namazının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, Üsküdar'daki Nev Mekan Selimiye'nin de açılışını yaptı ve incelemelerde bulundu.

Başkan Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mustafa Demir ve Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen eşlik etti.

Başkan Erdoğan'ın Dijital Medya hesabından yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan , Üsküdar Selimiye'deki Nev Mekân'ın açılışını gerçekleştirdi." ifadelerine yer verildi.