Vav TV İzle

İster 0 ister 2. el araç alın! Ziraat Bankası 80 bin TL taşıt kredisini ayda 2.530.00 TL taksitle sunuyor! 48 ay vade...

Araba almak isteyenlere Ziraat Bankası'ndan büyük fırsat geldi! Bankalar tarafından araç alacaklara kredi konusunda çeşitli avantajlar sunuluyor. Bu noktada, taşıt almak isteyenler bankaların uygun kredi oranlarını araştırmaya başladı. Özellikle salgın döneminde yaşanan zorlu süreçte Ziraat Bankası vatandaşlar için müjdeli haberler vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası, ister 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca göre 60 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Ancak ikinci el araçlarda 5 yaşın üzerinde olmama şartı bulunuyor. Peki, Ziraat Bankası taşıt kredisi özellikleri neler? İşte 48 ay vadeyle 80.000 TL taşıt kredisi hesaplama!

Bankalar araba alacak vatandaşlar için kredi konusunda çeşitli avantajlar sunuyor. İnsanlar ev kadar araba almak için bankaların kredi oranlarını araştırıyor. Özellikle pandemi döneminde yaşanan zorlu süreçte Ziraat Bankası vatandaşlar için müjdeli haberler vermeye devam ediyor. Sıfır taşıt kredisi kampanyası ile gündemde yerini alan banka hakkında bir hayli ayrıntı merak ediliyor. Bu kredi hem sıfır hem de 2. el araba alımında tercih edebiliyor. Ancak ikinci el araçlarda 5 yaşın üzerinde olmama şartı bulunuyor. Öte yandan, Ziraat Bankası'ndan 60 aya kadar vadeyle taşıt kredisi veriliyor. İşte detaylar!

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ!

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 60 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın.

Tam kapanma sonrası otomotiv sektöründe dev hazırlık!

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

* 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.
* 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
* Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.

* Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.
Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., kasko ürünü ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.

ZİRAAT BANKASI 80 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Taksit Tutarı:2.528,14 TL
Faiz Oranı:% 1,54
Yıllık Maliyet Oranı:% 24.9499