Bugünkü
Takvim
  • Galatasaray
  • 26.02.2011

Ben böyleyim!

"Disiplinli oyuncuyu severim" diyen Hagi'den Misimovic'e gönderme

Ben böyleyim!
GALATASARAY Teknik Direktörü Hagi, dün düzenlediği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. Rumen hoca, "Disiplinli, organize olan ve takım ruhu içinde çalışan ekip kazanır. Bu nedenle disiplinli ve takım lehine çalışan oyuncuyu severim. Ben böyleyim ve değişmem. Tıpkı eskisi gibiyim" diye konuştu.

kalan karakter 1000

fanatik fanatik

sene allaha havale ediyorum allahından bul emi haciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 27.02.2011 04:08
 Aslan cimbom Aslan cimbom

yazık şu hagiye ve bank asya futbolcularına tahamül ediyorsunuz ya bi taraftar olarak forma alıyoruz madem almayalım bizim paraları t.direktörlükle alakası olamayan hagi gibi ve futbolu bilmeyen Hakan Balta -Servet -M:sarp - Ayhan G.Zan gibi adamları alıyorsunuz vallahi bunlardan bişey olmaz gönderin bunları en başta hagiyi git Hagi ne olur git.... bidahada hiç gelme 50 yılın en başarısız takımı oldu bu takım sırf senin kaprislerin yüzünden polat gör artık kupa maçında hagiyiö protesto edelim

.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 26.02.2011 19:49
Gönül Dostu Gönül Dostu // AKSARAY

Hagiyi kutluyorum disiplin konusunda taviz vermesin.Disiplin olmayan yerde başarı olmaz. Rickaard geldiğinde hocaya saygı yüksekti. Ligde ilk 6 maç kayıpsız geçildi. Ardından Rickaard a olan saygı,güven yavaş yavaş kayboldu ve sonunda başarısızlıklarda peş peşe gelmeye başladı.Takım içerisinde arkadaşlık kalmadı,disiplin kalmadı. Yönetim de Teknik adamının yanında olmalı ve GS yi karıştırmak isteyenlere fırsat vermemeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 26.02.2011 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.