Bugünkü
Takvim

Böyle gitmez hocandan özür dile

Santos'la görüşen Yıldırım, "Hocandan özür dile. Böyle devam edemez" dedi. Brezilyalı da dün gerekeni yaptı

  • Fenerbahçe
  • 16.01.2011
ABONE OL
Böyle gitmez hocandan özür dile
ile Teknik Direktörü arasındaki gerilim dün Brezilyalı yıldızın özür dilemesiyle şimdilik tatlıya bağlandı.

HALA ÖZÜR DİLEMİYORSUN!
Santos'un dün yaptığı özür açıklaması öncesinde Başkan 'ın kendisiyle özel olarak görüştüğü ve "Yaptığım açıklamalar doğru değildi. Ve hala özür dilemedin. Aykut Kocaman senin düşmanın değil. Ama bu durum böyle de devam edemez. Nasıl daha önce basına açıklama yaptıysan yine basının önünde hocandan özür dile. Başka yolu yok" ifadesini kullandı. Yıldırım'ı dikkatle dinleyen Santos, "Peki başkanım gerekini yapacağım" dedi.

VE ÖZÜR DİLEDİ!
Dün basının önüne çıkan Santos, şu açıklamayı yaptı: "Hocamla görüştüm ve kendisinden özür diledim. Doğru zamanı bekledim ve gerekeni yaptım. Bunu herkes ile paylaşmak isterim. Benim buraya gelmemde Aykut hocanın payı olduğunu çok iyi biliyorum. Fenerbahçe camiasından da özür dilerim. Artık aramızda bu konuyla ilgili en küçük bir kırıntı bile kalmadı."

SANTOS NE SÖYLEMiŞTi!SÖYLEMiŞTi!
* Daum kalsaydı daha iyi olurdu. Bu durumda olmamızın tek nedeni Aykut Kocaman'dır. Onun yüzünden kendime olan güveni kaybettim.

* Kocaman'ın 'Alex'in 5 yılda 1 şampiyonluğu var' sözü büyük talihsizlik. Alex böyle sözleri haketmedi. Böyle dediğine inanamıyorum.

* Bu sezon yaşadıklarımdan sonra kalmak istemiyorum. Burada kalmam benim milli takım kariyerimi tehlikeye atar.

* Kocaman bana daha iyi olmam gerektiğini söylüyor ama hiçbir şey yapmıyor. Bu kadar iyi bir kadro başarılı değilse onun suçudur. DIA ve Stoch'un hiç defans özelliği yok.kalan karakter 1000

Kalemci Kalemci

Eger bu sözleri söylediyse Santos..Özür dilemesine gerek yokmus..
Cünkü Dogrulari söylemis.. Son iki konu haric en önemlisidde su;

* Kocaman'ın 'Alex'in 5 yılda 1 şampiyonluğu var' sözü büyük talihsizlik. Alex böyle sözleri haketmedi. Böyle dediğine inanamıyorum

* Daum kalsaydı daha iyi olurdu. Bu durumda olmamızın tek nedeni Aykut Kocaman'dır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.01.2011 09:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.