Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 04.08.2020 09:25
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.09.2020 14:59
ABONE OL

O 10.000 TL kredi verecek! kimlik numarası ile beraber...

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 10.000 TL kredi başvurusu yaptığında aynı gün içinde krediyi almak isterler. Genel olarak larda düşük limitli kredileri müşterilerine hemen vermektedir.

O banka 10.000 TL kredi verecek! TC kimlik numarası ile beraber...

Acil kredi onayı almak istiyorsanız 1200 ve üzerinde bir kredi skorunuzun olması gerekmektedir. Aksi durumda olumsuz yanıtı alırsınız. Acil kredi ihtiyacı olan müşterilere kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank'tır. Bu banka üzerinden acil kredi başvurusu yapabilir ve hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz.

Finansbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Acil kredi ihtiyacı olan müşterilere kredi veren bir diğer banka ise QNB Finansbank'tır. Bu banka üzerinden acil kredi başvurusu yapabilir ve hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler TC Kimlik numarasını 5030'a mesaj atarak 60 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirler. Dilerseniz kredi başvurusunu internet bankacılığından da yapabilirsiniz. Bu bankadan yaptığınız kredi başvurusunda 10.000 TL kredi ihtiyacınız için 3 ay ertelemeli kredi imkanından da faydalanabilirsiniz. SMS ve internet üzerinden onay aldığınız kredileri size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle de kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'ta hesabınız varsa "Hemen Başvur" butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye' nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir. Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet ve Cep Şubesi şifrenizi henüz almadıysanız ya da şifrenizi unuttuysanız şifrenizi almak yada sıfırlamak için buraya tıklayabilirsiniz.