Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.11.2019 09:26
  • Son Güncelleme: 28.11.2019 16:16

22 Kasım oranları Ziraat, , , , KuveytTürk ve ...

22 Kasım en uygun hangi da? Sorusu arama motorunda aranan konular arasında yer alıyor. Son olarak Türkiye, yeni kampanyasıyla 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi oranını yüzde 0.98'e indirdi. 20 Kasım konut kredisi ? diye merak edenler için yöntemi takvim.com.tr'de yer alıyor.

21 Kasım konut kredisi en uygun hangi bankada?

22 Kasım konut kredisi en uygun hangi bankada? Sorusu konut kredisi çekip ev almak isteyenlerin gündeminde yer alıyor. Konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Kuveyt Türk, ev sahibi olmak isteyen bireylere, konut sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla konut finansman oranını 0,98'e indirdi. Peki 22 Kasım Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ne oldu?

KUVEYT TÜRK KONUT KREDİSİ FİNANSMAN ORANLARI

Kuveyt Türk, ev sahibi olmak isteyen bireylere, konut sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sunmak amacıyla konut finansman oranını 0,98'e indirdi. Kuveyt Türk'ten açıklamaya göre, herhangi bir üst veya alt sınır şartı olmaksızın tüm vade seçeneklerinde konut finansmanı kar oranı 0,98'e düşürüldü. Otomatik ödeme talimatı, BES, Kredili Hayat Sigortası ürünlerini kullanan Kuveyt Türk müşterileri ise 0,95'e kadar düşürülen kar oranlarından yararlanabilecek.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.