Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.11.2019 10:28
  • Son Güncelleme: 26.11.2019 16:14

19 Kasım konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranı düştü!

gelmeye devam ediyor. 19 Kasım konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları araştırılıyor. En son Akbank ve ING bank faiz oranlarını düşürdü. Akbank yüzde 1.11 seviyesinden yüzde 1.09 seviyesine çekildi. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.49 seviyesine çekildi. ING ise 0,98 seviyelerine çekti.

Konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranı düştü!

Son dakika kredi indirim haberi: Kredi faiz oranları indirim kararı ile ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi faizi düştü. İşte kredi faiz oranlarında son durum, kredi indirimi yapan bankalar ve en uygun kredi veren banka! Merkez Bankası'nın son üç toplantıda 10 puanlık faiz indirimi, bankaların konut kredi faizlerini yüzde 1'in altına çekmesiyle konut satışları hızlandı.

AKBANK FAİZ ORANLARI

Direkt kredi: 1.71

İhtiyaç kredisi: 1.49

Taşıt kredisi: 1.21

Konut kredisi: 1.09

0,98 FIRSATI SUNULDU

ING Türkiye, konut kredisinde faiz oranını yüzde 0,98'e düşürerek sektördeki en avantajlı faiz oranını sunmaya başladı. Bankadan yapılan açıklamaya göre, ING Türkiye, tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine katkıda bulunurken, Türkiye ekonomisine de destek verme hedefiyle yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı. ING Türkiye, bu kapsamda konut kredisi tutarından bağımsız olmak üzere faiz oranlarını 12 ila 120 ay vadede yüzde 0,98'e indirdi.

ING Türkiye'nin "çok avantajlı" faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasından, yeni kredi talebi olanların yanı sıra mevcut konut kredisini ING Türkiye'ye taşımak isteyen müşteriler de faydalanabilecek.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.