Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.11.2019 12:20
  • Son Güncelleme: 26.11.2019 17:03

En yüksek veren değişti! , , ...

Son dakika indirimi 10 dan geldi. Bu bağlamda değişti. bank yüzde 16 ile en yüksek faizi veren banka oldu. yüzde 14.10 ile onu takip etti. ING Bank'ın dijital bankacılık sistemi e-Turuncu'ya başvurarak siz de Turuncu Ekstralı olabilir ve %16 güncel hoş geldin faizinden hemen yararlanabilirsiniz.

Son dakika faiz indirimi 10 banka düşürdü!

Bankalar faiz indirimleri yaptıkça mevduat faiz oranları da düşüyor. Bu bağlamda bankaların mevduat faiz oranları için yapmış oldukları indirimler kredi faiz oranlarına da yansıyor. Gelirinizi artırmak istiyorsanız 32 günlük en yüksek güncel mevduat faizi veren 10 banka önerisinin bulunduğu bu haberimizden faydalanabilirsiniz...

32 GÜNLÜK EN YÜKSEK MEVDUAT VEREN BANKA HANGİLERİ

Bankalar arasında müşterilerine yüksek mevduat faizi sunma yarışı devam ederken yapılan son güncellemelere rağmen müşterilerine en yüksek faiz oranı veren banka unvanı ING banka geçti. ING bank yüzde 16 faiz oranı ile en yüksek faiz veren banka oldu. Burgan Bank ise % 14.10 oranı ile mevduat faizi veriyor.

ING Bank Vadeli Mevduat Faiz Oranı % 16,00

Fibabanka Vadeli Mevduat Faiz Oranı % 14.00

Burgan Bank Vadeli Mevduat Faiz Oranı % 14.10

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.