Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.11.2019 10:06
  • Son Güncelleme: 29.11.2019 10:21

Bankalar 10 bin liraya ne kadar faiz veriyor? faiz oranları...

22 Kasım 2019 tarihinden başlayarak bankalar hesap faiz oranlarını güncelledi. Bankaların faiz oranlarında dalgalanma devam ediyor. Vadeli mevduat hesabı faiz oranlarında ise artış devam ediyor. Müşterilerine konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi gibi ürünlerinde daha fazla kullandırım yapmak isteyen bankalar, bu amaçla kaynak yaratmak için vadeli faiz oranlarını da artırarak müşterilerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bankalar 10 bin liraya ne kadar faiz veriyor?

Bankaların kredi ürünlerinde uyguladığı faiz oranları düşerken, vadeli hesap faiz oranlarında dalgalı seyir devam ediyor. 32 günlük banka faizlerinde müşterilerine en yüksek vadeli hesap faizi veren bankalar hangileri?

10 BİN LİRA AYDA NE KADAR FAİZ GETİRİYOR?

Bankaların 32 günlük vadeli mevduat hesap faiz oranlarında güncellemeler yapmalarından sonra vatandaşlar en yüksek faiz hesaplama işlemlerini merak ediyor. Güncelleme sonrasında mevduat faiz oranını yükselten Burgan Bank'ın müşterilerine verdiği aylık faiz getirisi de yükselmiş oldu. Buna göre 10 bin TL tutarının %14.1 mevduat faiz oranı ile aylık net kazancı 105.08 TL oldu.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.