Bugünkü
Takvim

’un yeni Genel Müdürü Mehmet oldu

A.Ş.'nin dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Müdürlük görevine Mehmet seçildi. Atilla, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.Borsa İstanbul A.Ş.'nin dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Müdürlük görevine Mehmet Hakan Atilla seçildi. Atilla, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Haksız bir mahkumiyetin ardından ailesine ve ülkesine kavuşan 'nın dinlenme dönemi bitti. Genel Müdürü olarak göreve başlıyor. Bu görevin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.