Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.08.2019 08:47
  • Son Güncelleme: 29.08.2019 08:47

Yeni konut 29 Ağustos ihtiyaç ve taşıt kredisi oranı vade faiz ücreti kaç para? İşte

29 Ağustos konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi oranı vade faiz ücreti kaç para? İşte . Konut kredilerinde faiz yüzde 1'in altına inerek yüzde 0.99'a kadar geri çekildi. , Vakıfbank ve kredi faiz oranlarını düşürdü. Konut kredisinde 180 ay vadeli kredinin faiz oranını yüzde 0,99'a düşüren bankalar tüketici ve taşıt kredilerinde de indirime gitti. Bu arada kredi faiz oranları düştü. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'a göre vatandaşın kredisini erken kapatma hakkı var. Yüzde 1 ve 2 oranındaki cezayı ödeyip eski krediyi düşük faizle yenileyebilirsiniz. Peki 60 -120 ay taksitli kredi faiz oranları vade faiz ücreti kaç para? 29 Ağustos güncel konut, ihtiyaç ve !

İşte yeni konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları

Kredi faiz oranları son zamanlarda oldukça aratılan konular arasında yer alıyor. Kredi faiz oranlarında indirim görüleceği daha önce belirtilmişti. Kamu bankalarının konut kredi faizlerini yüzde 1'in altına çekmesi sonrasındaki kredi talebi bayahı arttı. Bu anlamda güncel kredi faiz oranlarına ilişkin detaylı bilgiye haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranlarının düşmesiyle birlikte vatandaşlar internette sorgulamaya başladılar. Peki en uygun krediyi hangi banka veriyor? Konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranlarını haberimizde detaylı olarak verdik. Bu arada daha önce kredi çeken vatandaşlar yüzde 1 ve 2 oranındaki cezayı ödeyip eski krediyi düşük faizle yenileyebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.