Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.08.2019 08:56
  • Son Güncelleme: 11.09.2019 09:33

lardan müjdesi! İşte konut kredisi faiz oranları listesi

18 dan kredi oranları indirim açıklaması! İşte . Bankalarda faiz indirimi tüm hızı ile sürüyor. Bugün itibari ile tam 18 banka faiz oranları için indirim yaptı. 18 bankadan indirim kararı! Kredi faiz oranları konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları son durum ne, en ucuz kredi hangi bankada, en uygun krediyi hangi banka veriyor?

Bankalardan faiz müjdesi! 18 banka faizleri indirdi

Bankaların kredi faiz indirimleri tüm hızı ile sürüyor vatandaşların yüzü gülüyor. Kredi faiz oranlarında yapılan indirim ev satışlarını gözle görülür bir şekilde arttırdı. Yapılan indirimler sonrasında en uygun kredi veren banka Ziraat Bankası oldu. İşte kredi faiz oranları konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları son durum ne, en ucuz kredi hangi bankada, en uygun krediyi hangi banka veriyor?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.