Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.08.2019 08:44
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 10:36

'den lere 6 yeni kampanya geldi!

Dar ve orta gelirli aileler için konut üretmeye devam eden Başkanlığı bu hafta itibariyle 6 yeni kampanyaya başladı. 'nin satışa sunduğu projelerden ev sahibi olunabiliyor. Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerine kuraya girmeden konut alma hakkı tanınacak, ancak bu kişilerin konutları öncelikli olarak kura ile belirlenecektir.

TOKİ'den 6 yeni kampanya 5 bin lira peşinatla ev fırsatı!

TOKİ'den dar gelirli vatandaşlarımıza müjde üstüne müjde gelmeye devam ediyor. TOKİ 6 yeni konut kampanyası ile yine gündeme geldi. Bu bağlamda TOKİ 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut yapmayı planlıyor. Yeni kampanyalar ise gerçekten cazip 5 bin lira peşinatla ve alabilmek mümkün. TOKİ projeleri üzerinden ev sahibi olmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken kurum tarafından yayımlanan ilanları takip ederek her ilanda belirtilen başvuru tarihleri arasında TOKİ ev alma başvurusu yapmaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.