Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.08.2019 09:02
  • Son Güncelleme: 23.08.2019 09:02

Bağkur ödemeleri hangi günler yapılıyor? 5,7,9,1,3,8!

5,7,9,1,3,8! Bağkur ödemeleri hangi günler yapılıyor? Yeni emekli olanların en çok merak ettiği konu maaşın hangi gün hesaba yatacağıdır. Çünkü herkesin maaşı aynı günde yatmaz. SSK'lı emekliler maaşlarını hangi tarihler arasında alıyor? Emekli Sandığı maaş ödeme günleri? emekli maaşları ne zaman yatıyor? İşte size tüm detaylar... Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından emekli olan herkese verilen bir numaradır. Yani, tarafından emekli maaşı bağlanan kişileri tek bir numara aracılığıyla takip edebilmek adına belirlenmiş numara 'tahsis numarası'dır. Emekli Sandığı maaş ödeme tarihi cumartesi gününe rastlayan grubun ödemesi cuma, pazar gününe rastlayan grubun ödemesi ise pazartesi günkü grup ile birleştirilerek yapılmaktadır.

Emekli maaş ödemeleri hangi günler yapılıyor?

Milyonlarca SSK ve Bağkur emeklisinin maaşlarının ne zaman yatacağı oldukça merak edilir. Birçok emekli maaşını hangi tarihlerde aldığını bilmesine rağmen yine de tarih konusunda tereddütü olan SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri için maaş ödemelerinin hangi tarihlerde yapıldığını sizler için derledik. Bağ-Kur'dan emekli olanların emekli maaşları tahsis numaralarının son rakamlarına göre ödemelerini alırlar. Emekli maaşı cumartesi gününe gelenlerin ödemeleri cuma günü, Pazar gününe gelenlerin ödemeleri ise pazartesi günkü gruba dahil edilerek verilmektedir. SSK emeklisi vatandaşlar, emekli maaşlarını tahsis numarasına göre belirlenen günlerde alırlar. Peki emekli ödeme günleri tahsis numarası 5,7,9,1,3,8 olanlar ve emekli maaş ödemeleri hangi günler yapılıyor?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.