Bugünkü
Takvim

büyüyor! Üniversiteliye özel sektörde iş ve ...

Bu yaz 20 bin üniversitelinin katıldığı büyüyor. 2 bin 500 lira harçlık ve imkanı içeren programla, özel sektörde de çalışma imkanı olacak...

Üniversiteliye İş+sigorta

BAŞKAN Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu gençlere yaz döneminde asgari ücretle iş ve lı olma imkanı sunan Sosyal Çalışma Programı'nın kapsamı genişliyor. Bu yaz kurayla 20 bin üniversite öğrencisine kamuya ait sosyal donatı alanlarından huzur evlerine kadar birçok yerde iş imkanı sunulurken; yeni dönemde iş dünyasının önde gelen kuruluşları da devreye girecek. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, programın kapsamını genişleteceklerini belirterek, "Program büyük ilgi gördü. Gençler şu an kamuda çalışıyor. İş dünyası ile görüşüp özel sektörde de çalışmalarını sağlayacağız" dedi.

HAZAL ATEŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.