Bugünkü
Takvim

İşçi olarak girdi 7 yılda patron oldu

İşçi olarak girdi 7 yılda patron oldu
Muş'ta 21 yıl önce işçi olarak girdiği plastik bidon fabrikasının 7 yıl sonra patronu olan Mahsum Özdemir; 40 personel istihdam ederken, ülke ekonomisine de yılda 7 milyon liralık katkı sağlıyor. Fabrika her yıl 800 ton hammadde işliyor. Bölgede tek üretim yapan plastik bidon fabrikasına sahip olduklarını belirten Özdemir, şöyle konuştu: "1998'de firmada işe başladım. Çeşitli kademelerde görev aldım. 7 yıl sonra firma sahipleri fabrikayı bana devretti. Ödemelerimde bana yardımcı oldular. 2 arkadaşımı ortak aldım. Firmayı çalıştırarak taksitlerimi ödedikten sonra devlet desteklerine başvurdum, firmamı bugüne kadar getirdim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.