Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.04.2019 16:14
  • Son Güncelleme: 25.04.2019 11:18

'den yeni kampanya! 5 bin TL peşinat ve...

2019 8 bin evleri 31 ilde başvuru şartları nedir? TOKİ alt gelir grubuna yönelik yeni bir ilan yayınladı. TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden ilanın detaylarını öğrenebilirsiniz.

TOKİ'den yeni kampanya! 5 bin TL peşinat ve...

projeleri ile alt gelir grubu aileleri kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Bu konutlar için hem düşük peşinat talep ediliyor hem de aylık taksit ödemesi son derece düşük tutuluyor. başvuruları kurum tarafından verilen ilan metninde belirtilen bankalara yapılıyor. Satışlar ya Ziraat Bankası şubeleri ya da Halkbank şubeleri üzerinden yapılıyor.

TOKİ'DE KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

TOKİ sosyal konut projeleri ile alt gelir grubu aileleri kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Bu konutlar için hem düşük peşinat talep ediliyor hem de aylık taksit ödemesi son derece düşük tutuluyor. Sınırlı sayıda üretilen ve satışa sunulan konutlar için önce ilan edilen tarihler arasında TOKİ alt gelir grubu başvuruları toplanıyor, ardından da TOKİ kura tarihleri açıklanarak kura çekilişi yapılarak hak sahipleri belirleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.