Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2017 Gazete
ABONE OL

48 saatte 300 bin ‘

48 saatte 300 bin ‘Yaani’
Arama motoru Yaani, pazara hızlı girdi. Uygulama marketlerden ücretsiz olarak indirilen Yaani'nin indirilme sayısı ilk 48 saatte 300 bine yaklaştı. Kullanıcılar, 'yi, hem AppStore hem de Google Play uygulama marketlerinde en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıraya taşıdı. Yaani kullanıcılarının ilk 48 saatte en fazla aradıkları içerik "DGS ek yerleştirme tarihi" olurken, spor alanında ise en popüler aramalar Türkiye Ziraat Kupası ile ilgili oldu. Yaani'yi indiren Turkcell'liler 1 GB internet kazanırken, uygulama içerisinden yapılan aramalar internet kotasından yemiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.