Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.03.2013 Gazete
ABONE OL

Aynalar artık olacak

Aynalar artık tablet olacak
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı , geleceğin teknolojisini EGD Kartepe Ekonomi Zirvesi'nde anlattı. Öztürkler, Google'ın üzerinde çalıştığı akıllı gözlüğün ileride lens teknolojisine uyarlanacağını, robotların düşünüp fikirler üretebileceğini, özellikli banyo aynalarının geliştirileceğini söyledi. Mobil teknolojilerin yaşamın her alanında kullanılmaya devam edeceğini anlatan Öztürkler, "Sağlıktan otomotive, eğitimden inşaat sektörüne kadar her alanda daha etkin kullanılmaya devam edecek" dedi. Öztürkler, ev aletlerinin telefon ile kontrolünün sağlanacağını belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.