Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.09.2011 Gazete
ABONE OL

İnternet, YHT'nin hızına yetişemedi

İnternet, YHT'nin hızına yetişemedi
CEP telefonu operatörleri 'in (YHT) hızına yetişemedi. Saatte 250 kilometre hız yapabilen ler, 160 kilometreyi geçince 3G hizmeti kesiliyor ve trenden internete bağlanmak mümkün olmuyor. YHT'de yolculara ücretsiz kablosuz internet bağlantısı hizmeti vermek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (), operatörlerden deneme yapmasını istedi ancak sonuç alınamadı. TCDD yönetimi, internet hizmeti için şimdi de uydu telefonu operatörleriyle görüşerek, uydudan internet hizmeti almak için çözüm arayışına girdi.

kalan karakter 1000

ZAFER DEMİR ZAFER DEMİR // ANKARA

SİVAS-MALATYA HIZLI TREN HATTI'NIN DA BİRAN EVVEL YAPILARAK ANKARA-YOZGAT-SİVAS HATTI HİZMETE ALINIRKEN SİVAS-MALATYA HIZLI TREN HATTI DA HİZMETE ALINMIŞ VE MİLYONLARCA KİŞİ HIZLI TREN ULAŞIMINDAN FAYDALANMIŞ OLUR.MALATYA'DA HIZLI TRENİ İSTİYOR VE HAKEDİYOR.MALATYA VAGON FABRİKASI DA HİZMETE ALINMALI VE MALATYA'YA HIZLI TREN FABRİKASI KURULMALIDIR.DÜNYANIN EN BÜYÜK DEMİR MADENİ YATAKLARINA SAHİP MALATYA HASANÇELEBİ DEMİR MADENLERİ İŞLETİLMEYE ALINMALI VE HASANÇELEBİ KASABASI'NA DEMİR-ÇELİK FABRİKASI KURULARAK HIZLI TREN RAYLARININ DA ÜRETİMİ SAĞLANMALI VE ÜLKEMİZDE CARİ AÇIĞA SEBEP OLAN EN ÖNEMLİ KALEMLERDEN DEMİR-ÇELİK MAMÜLLERİ ÜLKEEMİZDE ÜRETİLMELİDİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.09.2011 22:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.