Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.01.2011 Gazete
ABONE OL

jet sosyetesi 'yi bekliyor

yetkilileri ile Amerikan sosyetesi, 'da düzenlenecek çok özel bir partide buluşacak...

ABD jet sosyetesi THY'yi bekliyor
Uçuş ağını her geçen gün daha da genişleten ve reklam filmlerinde yıldız isimleri oynatan (), dünyanın dikkatini çekiyor. jet sosyetesi de THY yetkilileri ile tanışmak için sabırsızlanıyor. Düzenlenen bir organizasyonla, 3 Mart tarihinde, aralarında birçok yıldızının da bulunduğu ABD'nin jet sosyetesi ile THY yetkilileri bir araya gelecek. Bu özel geceye Amerikan iş, siyaset ve sanat dünyasından sadece 50 kişi katılacak. Hollywood'da jet sosyetenin Türkiye ve THY'nin damgasını vuracağı gecede, THY'nin reklam anlaşması yaptığı NBA starı Kobe Bryant, Bruce Willis, Sylvester Stallone, Arnold Schwarznegger, Jamie Fox, Anne Hathaway ve Michael Jackson'ın ailesinin de yer alacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.