Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2010 Gazete
ABONE OL

Fırıncının feryadı

Fırıncının feryadı
İşyerinde haksızlığa uğrayan çalışanlar, Takvim'e ihbar yağdırıyor. İstanbul'dan arayan ve 21 yıldır fırıncı olan okurumuz, yaşadığı sıkıntıları şöyle anlatıyor: "Halen bir fırında işçi olarak çalışıyorum. 21 yıl boyunca çeşitli fırınlarda çalıştım; hep yatacak yer sıkıntısı çektim. Patron en kuytu, en pis yerleri gösterip, 'İşte burada kalacaksın' dedi. Halen de öyle bir durum yaşıyorum. Kötü bir karyola, eski, pis çarşaflar, ilaçlamalara rağmen böceklerin bulunduğu odalarda kalıyoruz. Hem bizim, hem de vatandaşların sağlığını tehdit eden bu duruma çözüm bulunsun istiyoruz."
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.