Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.10.2010 Gazete
ABONE OL

Marketler 'Ekmeğe zam yok' dedi

Fırıncılar Federasyonu'nun 'Ekmeğe % 15 zam kararı aldık' açıklamasına hipermarketlerden de tepki geldi

Marketler 'Ekmeğe zam yok' dedi
'nun " zammında en yüksek oran yüzde 15 olacak" açıklamasına, ilgili odalardan sonra hipermarketler de tepki gösterdi. Zammın mantıklı olmadığını dile getiren Kiler Holding Perakende Grup Başkanı , yıl sonuna kadar fiyatların değişmeyeceğini ifade etti. BİM'in CEO'su Galip Aykaç ise fırınlarla görüşmeler yaptıklarını, zam olsa bile çok cüzi olabileceğini söyledi. Real Genel Müdürü Kubilay Özerkan, ekmek fiyatlarında yıl sonuna doğru indirim bile yapabileceklerini belirtirken; Metro Genel Müdürü Akın Bayer ise herhangi bir ekmek zammı öngörmediklerini kaydetti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.